Psycholodzy

Kamila Bojarska

Kamila Bojarska

Psycholog , Psychoterapeuta

Doświadczenie zdobywała pracując jako psychoterapeuta m.in. w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia we Wrocławiu oraz Milickim Centrum Medycznym w Miliczu. Ukończyła czteroletnie studia z zakresu psychoterapii w Collegium Medicum UJ, jest psychoterapeutą w procesie certyfikacji.

W Poradni Salus w Długołęce pracuje z osobami uzależnionym od alkoholu oraz z ich rodzinami, cierpiącymi z powodu współuzależnienia i problemów związanych z tzw. syndromem DDA (zaburzenia depresyjne, psychosomatyczne, zaburzenia osobowości)

Małgorzata Wiktorek

Małgorzata Wiktorek

Psycholog, Psychoterapeuta

Pracuje z pacjentami poradni w Miliczu.

Ernest Swora

Ernest Swora

Psycholog

Pracuje z pacjentami poradni w Miliczu.

Karolina Widuch

Karolina Widuch

Psycholog dziecięcy, Psycholog osób dorosłych
Katarzyna Goch

Katarzyna Goch

Psycholog i psychoterapeuta, psycholog transportu

Posiada doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej dorosłych, terapii młodzieży, dzieci oraz poradnictwa psychologicznego, socjoterapii.W swojej pracy opiera się na paradygmacie terapii psychodynamicznej, której głównym wyznacznikiem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Jest trenerem umiejętności psychospołecznych, współpracowała z Uniwersytetem Wrocławskim, gdzie szkoliła studentów z umiejętności psychospołecznych

Pracuje w poradni psychologicznej z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą w Miliczu oraz w Długołęce. Prowadzi Centrum Badania Kierowców.

Iga Butlewska

Iga Butlewska

Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog i psychoterapeuta pracująca zarówno z dziećmi jak i młodzieżą w naszej Placówce w Długołęce.

Marcelina Jaromin

Marcelina Jaromin

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwentka Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzi terapię w ujęciu psychodynamicznym osób dorosłych i młodzieży. Praca terapeutyczna objęta jest systematyczną superwizją, prowadzoną przez superwizorów z listy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.