Centrum Profilaktyki i Terapii Psychiatrycznej SALUS

O NAS

CPTP Salus sp. z o.o. to prywatna firma medyczna od 2001 roku udzielająca świadczeń zdrowotnych, w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Usługi dla pacjentów są bezpłatne, a do naszych specjalistów nie jest wymagane skierowanie.

Otaczamy opieką psychiatryczną i psychologiczną całe rodziny: dzieci , młodzież, dorosłych i osoby starsze.

DLACZEGO WARTO LECZYĆ SIĘ U NAS?

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów dbamy o najwyższe standardy świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie, doskonała kadra oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji zespołu to nasze zasoby.

W naszych budynkach, dostosowanych do osób niepełnosprawnych w Miliczu i Długołęce czekają na Was gabinety lekarskie, terapeutyczne i sale do zajęć grupowych.

Zespół pracowników to wykwalifikowana kadra lekarzy, psychologów, psychoterapeutów, specjalistów terapii uzależnień, terapeutów środowiskowych oraz pielęgniarek.nasz personel poznasz bliżej w zakładce NASZ ZESPÓŁ.

Kontaktując się z rejestracja otrzymasz informację o dostępnych formach pomocy oraz o wolnych terminach do specjalistów.

W obu placówkach funkcjonują następujące poradnie:

Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych

Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży – Poradnia Zdrowia Psychicznego II poziom referencyjności

Zespół Lecznictwa Środowiskowego

Poradnia Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia od Alkoholu

Prywatna Poradnia Logopedyczna

Ponadto w Miliczu znajduje się Psychiatryczny Oddział Dzienny.

Szczegółowy opis świadczonych usług w poszczególnych poradniach znajdziecie Państwo w zakładce: OFERTA

 

Oferujemy świadczenia

N

Wizyty lekarskie

N

Porady psychologiczne

N

Terapia indywidualna

N

Terapia grupowa dla osób uzależnionych, współuzależnionych, grupy dla nastolatków

N

Wizyty domowe terapeuty środowiskowego, psychologa, lekarza

Miło nam poinformować , że dnia 12 grudnia 2022 roku nasza Poradnia została odznaczona prestiżową nagrodą w postaci Certyfikatu- Godła Jakości ” Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia 2022″ , oraz Certyfikatu Nadzwyczajnego Grand Quality za najwyższą liczbę punktów rankingowych wśród wszystkich podmiotów certyfikowanych w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”. Kapituła konkursu oceniła bardzo wysoko nasz wkład i zaangażowanie w budowanie kultury jakości usług medycznych, troskę o utrzymanie jak najlepszych relacji z pacjentami oraz nowoczesny system zarządzania.